Зворотний клапан SD Plus 1/2" SD242W15

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зворотний клапан SD Plus 1/2" SD242W15 встановлюється на горизонтальних ділянках трубопроводу для запобігання зворотного потоку рідини в системах опалення та водопостачання. Корпус виробу і шток виконані з латуні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermo Alliance |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр різьблення другого торця | 1/2"В |
| Діаметр різьблення першого торця | 1/2"В |
| Клас герметичності | А |
| Колір | Жовтий |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Напрямок потоку в клапані | Прямоточний |
| Робоче середовище | Вода |
| Тип клапана | Поршневий |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Функціональне призначення клапана | Зворотний клапан |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SD242W15 |
| Вага брутто, кг | 0,166 |
| Вага нетто, кг | 0,160 |
| Вид підключення | Різьблення |
| Габаритні розміри виробу (ШхГхВ), мм | 46х30х48 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр різі другого торцю | 1/2" |
| Діаметр різі першого торцю | 1/2" |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальна робоча температура, °З | 110 |
| Максимальний робочий тиск, бар | 20 |
| Матеріал | Латунь |
| Різьба | Внутрішня |
| Розмір підключення | 1/2"x1/2" |
| Серія | Standart |
| Тип виробу | Зворотний клапан |
- Ціна: 183 ₴


