Колектор Thermo Alliance Forte 1" 3 виходи SF002W3

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Для підключення петель радіаторного опалення, теплої підлоги призначений колектор Thermo Alliance Forte 1" на 3 виходи. Виріб дозволяє регулювати розподіл тепла в контурах та підтримувати бажаний температурний режим в опалювальних приміщеннях. Матеріал виготовлення — латунь. Відстань між осями виходів 5,4 см. Розмір підключення до системи — 1 дюйм. У комплекті — спеціальні кронштейни для кріплення до стіни або в шафі. На термоклапанах ручки регулювання можуть бути замінені на сервоприводи 30х1,5.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermo Alliance |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал колектора | Латунь |
| Призначення колектора | Для опалення |
| Тип колектора | Розподільчий |
| Діаметр колектора | 1" |
| Різьба колектора | Внутрішня |
| Кількість виходів | 3 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | Forte |
| Призначення | Система радіаторного опалення |
| Вага нетто, кг | 1.982 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Покриття | Хром |
| Наявність насоса | Немає |
| Максимальна робоча температура, °C | 95 |
| Вага брутто, кг | 2.240 |
| Країна-виробник | Китай |
| Розмір підключення контуру | 3/4" |
| Розмір підключення до системи | 1" |
| Габарити паковання (ШхГхВ), мм | 65х340х330 |
| Габаритні розміри виробу (ШхГхВ), мм | 315х150х92 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип виробу | Колектор |
| Максимальний робочий тиск, бар | 4 |
| Артикул | SF002W3 |
| Матеріал | Латунь |
| Кількість контурів | 3 |
| Різьба для підключення сервоприводів | 30х1,5 |
| Різьблення підключення контуру | Зовнішня |
| Відстань між осями виходів, мм | 50 |
| Різьблення підключення до системи | Внутрішня |
- Ціна: 3 047 ₴


