Душовий Шланг TUCAI Super Flexo Brass Conic 200см (2817), Іспанія
-10%


У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Душовий Шланг TUCAI Super Flexo Brass Conic 200см (2815)
- Довжина - 200 см
- Підключення 1/2" x 1/2"
Особливості:
- Тиск 0,7 Mpa
- Обертання 360°
- Антибактеріальне покриття
- Матеріал - Нержавіюча сталь/EPDM
- Колір - Хром
- Вага - 0.465 кг
- Виробник - Іспанія
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Іспанія |
| Виробник | Tucai |
| Матеріал шланга | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Хром |
| Довжина | 2000 мм |
| Антибактеріальне покриття | Так |
| Діаметр конічної гайки | 1/2" |
| Діаметр циліндричної гайки | 1/2" |
| Колір | Хром |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Країна реєстрації бренду | Іспанія |
| Тип | Шланг для душу |
| Країна-виробник товару | Іспанія |
| Довжина шлангу, см | 200 |
- Ціна: 1 032,30 ₴

