Зворотний клапан Thermo Alliance Base 1"ВВ Slim із латунним штоком TAB240W25S

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зворотний клапан Thermo Alliance серії Base (арт. TAB240W25S) використовується в системах водопостачання та сантехнічних комунікаціях для запобігання зворотному потоку води. Виготовлений із міцного матеріалу з латунним штоком, що гарантує надійність та тривалий термін служби. Забезпечує стабільну роботу системи, запобігаючи небажаним змінам напрямку потоку рідини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermo Alliance |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр різьблення другого торця | 1" |
| Діаметр різьблення першого торця | 1" |
| Клас герметичності | А |
| Колір | Жовтий |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Напрямок потоку в клапані | Прямоточний |
| Робоче середовище | Вода |
| Тип клапана | Поршневий |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Функціональне призначення клапана | Зворотний клапан |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TAB240W25S |
| Вага брутто, кг | 0,182 |
| Вага нетто, кг | 0,170 |
| Вид підключення | Різьблення |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальна робоча температура, °З | 130 |
| Максимальний робочий тиск, бар | 40 |
| Матеріал | Латунь |
| Різьба | Внутрішня |
| Робоча температура, °C | 95 |
| Розмір підключення | 1"x1" |
| Серія | Base |
| Тип виробу | Зворотний клапан |
- Ціна: 217 ₴




